Welkom in de Harmoniewijk, een van de meest geliefde buurten van Antwerpen! Dit prachtig gerenoveerde appartement bevindt zich in de Gounodstraat 13, een rustige straat met een open uitzicht over het groene en gezellig aangelegde pleintje tussen de Gounodstraat en de Jozef de Bomstraat. Hier woon je in een charmante en stijlvolle omgeving, omringd door statige herenhuizen en prachtige architectuur.
Wandel naar het Harmoniepark, geniet van een koffie bij Caffènation of ontdek de vele gezellige restaurants en winkels in de buurt. Dankzij de vlotte verbindingen met openbaar vervoer en uitvalswegen ben je overal snel ter plaatse. Parkeren? Geen zorgen: een inpandige parkeerplaats is optioneel beschikbaar.
Het appartement zelf bevindt zich op de eerste verdieping en heeft een oppervlakte van 113 m². De indeling omvat een ruime inkomhal met vestiarekast en apart gastentoilet, een lichtrijke woonkamer met grote schuiframen, een volledig vernieuwde keuken, twee slaapkamers met toegang tot het terras, een stijlvolle badkamer en een ruime berging met aansluitingen voor wasmachine en droogkast
Gounodstraat 13
2018 Antwerpen
"We vielen meteen voor de authentieke charme en het open zicht op het groene pleintje."
Bij binnenkomst via de ruime inkomhal met vestiairekast en gastentoilet, betreed je de woonkamer, waar authentieke charme en moderne elegantie perfect samenkomen. De originele blokjesparket in visgraatmotief werd behouden en straalt karakter en warmte uit. Grote schuiframen zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht en een open zicht op het groene pleintje. De moderne keuken werd volledig vernieuwd en is afgewerkt met hoogwaardige materialen, waaronder Mortex, dat zorgt voor een strakke en stijlvolle uitstraling. Hier is koken een plezier, met kwalitatieve inbouwtoestellen en een ergonomische indeling.
Beide slaapkamers zijn ruim en voorzien van de originele blokjesparket, wat zorgt voor een warme en gezellige sfeer. Ze bieden bovendien rechtstreekse toegang tot het achtergelegen terras, waar je kan genieten van een rustige buitenruimte. De badkamer werd volledig vernieuwd en afgewerkt met Mortex, wat een luxe en minimalistische uitstraling creëert. Hier geniet je van een ruime inloopdouche, een stijlvol badkamermeubel en een ensuite verbinding met de hoofdslaapkamer, die bovendien is uitgerust met een ingemaakte dressingwand.
Joëlle Nauwelaerts
BIV 508.195
T: 03 284 48 05
joelle@koosi.be
Met het aanvragen van een afspraak gaat u akkoord met onze gebruiksvoorwaarden en privacy.
Laat ons je voorkeuren weten en wij doen de rest. Je ontvangt een persoonlijke mail wanneer we je droomhuis gevonden hebben.
Hou me op de hoogteVraag een gratis waardebepaling aan en ontdek hoeveel uw nieuwe droomwoning mag kosten!
We kijken even in onze agenda en bevestigen binnen de 24 uur*
Terug naar homepage* Past het opgegeven tijdstip toch niet voor ons dan reageren we met drie alternatieve tijdstippen.